Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

spswory@gmail.com

83 343 35 29

Punkt Przedszkolny

Punkt Przedszkolny rozpoczął działalność 1 września 2009 r. 

ROK SZKOLNY 2023/2024

GRUPA  3- i 4-LATKI

 

 GRUPA 5-6 LATKI

 

            Grupa 5-6 latków liczy 22 przedszkolaków,  wśród których jest  siedem dziewczynek i piętnastu chłopców. Zespół jest zgrany, wesoły i żywiołowy. Dzieci bardzo dobrze się odnalazły w grupie po wakacyjnej przerwie. Wychowawcą grupy jest pani Barbara  Panasiuk, nauczycielem wspomagającym jest pani Marlena Chacewicz, nauczycielem zajęć z języka angielskiego jest pani Ewa Dzialuk, nauczycielem religii jest pani katechetka Małgorzata Skrzypczak, terapię logopedyczną prowadzi pani Sylwia Grzybowska. Ponadto zajęcia z dziećmi prowadzą p. Joanna Grochowska, p. Iwona Gałamaga, p. Edyta Romaniuk.

            Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola. Są pogodne, otwarte, ciekawe i bardzo aktywne zarówno podczas zabaw jak i zajęć dydaktycznych. Wszyscy bardzo lubią zabawy ruchowe organizowane na hali sportowej. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi i zabawami na świeżym powietrzu. Część dzieci aktywnie uczestniczy w dodatkowych zajęciach ruchowych i należy do „Drużyny Kangura”.

W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę, rozwijają swoje zainteresowania i nawiązują pierwsze przyjaźnie. Pomocne w tym zakresie są podręczniki pakietu „Nowi Tropiciele" WSiP.

            Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie nowe i ciekawe przygody dla naszych przedszkolaków.

 

REGULAMIN BAWIALNI W WOSKRZENICACH DUŻYCH

 

 

GALERIA PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO