Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

spswory@gmail.com

83 343 35 29

Punkt Przedszkolny

Punkt Przedszkolny rozpoczął działalność 1 września 2009 r. 

ROK SZKOLNY 2021/2022

GRUPA  3- i 4-LATKI

 W roku szkolnym 2021/2022 do najmłodszej grupy przedszkolnej uczęszcza 23 dzieci, wśród których jest 8 dziewczynek i 15 chłopców. Dzieci 4 letnich jest dziesięcioro a 3 letnich jest dwanaścioro. Wychowawcą grupy przedszkolnej jest pani Iwona Chaniewicz, a pomocą nauczyciela pani Kinga Hodun. Ponadto z dziećmi pracuje nauczyciel wspomagający  pani Marlena Chacewicz, pani Małgorzata Skrzypczak, pani Ewa Dzialukpani Barbara Panasiuk. A pani Joanna Stefańska codziennie dba o czystość w przedszkolnych salach.

Najmłodsze dzieci z dnia na dzień coraz odważniej przekraczają próg przedszkola i coraz chętniej chodzą do przedszkola. Maluszki są pogodne, otwarte, ciekawe i z chęcią uczą się w przedszkolu nowych zabaw ruchowych, piosenek, wierszyków i rymowanek. Bardzo lubią gry i zabawy w kole i w parach. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Bardzo lubią zabawy tematyczne i zabawy dowolne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami dydaktycznymi i zajęciami na świeżym powietrzu, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy.

Edukacja przedszkolna odbywa się poprzez zabawę, przez co dzieci bawiąc się zdobywają nowe umiejętności i wiadomości. Przede wszystkim uczą się samodzielności w czynnościach samoobsługowych. W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci nawiązują pierwsze przyjaźnie, uczą się zgodnej zabawy, dzielenia się zabawkami i współdziałania w grupie oraz przepraszania, gdy zajdzie taka potrzeba. Podczas różnych zabaw dydaktycznych poszerzają wiedzę i rozwijają swoje umiejętności

Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z  łatwością sprostają wszystkim wyzwaniom a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

 GRUPA 5-6-LATKI

  Wychowawca: mgr Barbara Konkol

 Nauczyciel języka angielskiego: mgr Ewa Dzialuk

 Nauczyciel religii: mgr Małgorzata Skrzypczak

 Logopeda: mgr Sylwia Grzybowska

 Pracownik obsługi: Joanna Stefańska

 Grupa 5-6 latków to my, wesołe dzieciaki. Jest nas 21.Dzieci 5- letnich jest 9, a dzieci 6- letnich jest 10. Wśród nas jest 12 dziewczynek i 9 chłopców. Codziennie pełni radości i zapału przychodzimy do przedszkola. Jesteśmy pełne energii, wesołe, chętnie bawimy się ze sobą. Podczas pobytu w przedszkolu  będziemy poszerzać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności. Przed nami bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb.  Ciekawi nas otaczająca przyroda, którą mamy okazję obserwować podczas spacerów, zabaw na placu przedszkolnym i eksperymentów. Poza pracą dużo czasu spędzamy na dowolnej zabawie w sali i placu zabaw, wykorzystując sprzęt do rozwijania sprawności fizycznej i rozładowania nagromadzonej energii. Wspólnie chętnie uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Oprócz codziennych zajęć uczestniczymy w zajęciach z j. angielskiego, religii i terapii logopedycznej. Mamy nadzieję, że ten rok będzie dla nas ciekawy, czeka na nas wiele zabawy, koleżeństwa i poznawania nowych fascynujących wiadomości w krainie literek i cyferek.

 

REGULAMIN BAWIALNI W WOSKRZENICACH DUŻYCH

 

 

GALERIA PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO