Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?   
AKCEPTUJĘ

spswory@gmail.com

83 343 35 29

Samorząd Uczniowski

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

28 października 2016 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. W wyborach wzięło udział 7 kandydatów, którzy zostali wyłonieni drogą tajnego głosowania w tak zwanej kampanii przedwyborczej. Były to następujące osoby:

Milena Jadczuk, Oliwia Kwiatkowska, Igor Gawda , Martyna Werbińska, Weronika Treska, Maja Dmitrowicz, Aleksandra Struk.

Następnie kandydaci zostali przedstawieni całej społeczności szkolnej podczas apelu szkolnego. W dniu wyborów każdy uczeń otrzymał listę kandydatów, na której należało zamalować krateczkę przy nazwisku osoby, którą wybieram i wrzucić tą karteczkę do urny. Głosować mogli również nauczyciele. Po południu Pani Renata Tarasiuk wraz z dwoma niezależnymi uczniami policzyły głosy. Okazało się, że w głosowaniu wzięło udział 121 osób. 120 głosów było ważnych, 1 nieważny. A oto wyniki głosowania:

  1. Oliwia Kwiatkowska – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
  2. Igor Gawda – zastępca przewodniczącej
  3. Milena Jadczuk – zastepca przewodniczącej
  4. Weronika Treska – skarbnik
  5. Maja Dmitrowicz – członek
  6. Martyna Werbińska – członek
  7. Ola Struk – członek

Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy efektywnej i konkretnej współpracy z opiekunami samorządu panią Barbarą Konkol i panią Renatą Tarasiuk oraz ciekawych pomysłów, z których będą zadowoleni nasi uczniowie.

Rok szkolny dopiero się rozpoczął a  uczniowie z ogromną energią wzięli się do działania. Zaproponowali kilka fajnych pomysłów do zrealizowania w bieżącym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że będą one entuzjastycznie przyjęte przez wszystkich uczniów.