AKCEPTUJĘ

Klasa V - sala nr 15
Klasa VI - sala nr 44
Klasa VII - sala nr 43

Zebranie w Punkcie Przedszkolnym odbędzie się w sali nr 8 i Oddziale Przedszkolnym w sali nr 5  o godz. 15.30

I Wiosenny Złaz Hufca ZHP Biała Podlaska

6 kwietnia 2024r. 26 Drużyna Harcerska Inceptum wzięła udział w I Wiosennym Złazie Hufca ZHP Biała Podlaska. Do przejścia była trasa z Starego Bubla do Stanicy Hufca ZHP Gnojno.  Podczas wędrówki „czerwonym szlakiem” harcerze mieli za zadanie ułożyć zwrotkę piosenki o złazie, wyznaczyć kierunek poruszających się chmur, obserwować przyrodę i zastanowić się nad zagrożeniami, które najczęściej stwarza środowisku człowiek. Po dotarciu wszystkich harcerskich patroli do stanicy, odbyły się zajęcia z harcerskiej pionierki. Harcerze uczyli się rozkładać i składać harcerski namiot „DYCHA”, budować pryczę z drzewa i sznurka.  Nie zabrakło również ogniska i harcerskich śpiewów.

Przy pięknej słonecznej pogodzie złaz harcerski stał się wielką przyjemnością oraz przygodą dla jego uczestników.